« Raksti: Slēpošanas kalni uzņem pirmos ziemas prieku baudītājus

Kalniem.lv 03.12.2012 17:25:01

Darbu 1.decembrī sācis Žagarkalns, kur pašlaik darbojas divi pacēlāji un viena trase. Žagarkalnā svētdien ziemas priekus bauda vairāk nekā 100 apmeklētāji. Lai arī cilvēku trasē ir gana daudz, rindas pie pacēlājiem vēl neveidojas.

Tāpat darbu 1.decembrī sācis slēpošanas centrs «Baiļi», kur patlaban viesojas aptuveni 50 cilvēki. «Baiļos» sniegs sapūsts snovborda trasē, bet pārējās divās iespējams baudīt dabīgo sniegu. Darbojas trīs pacēlāji. Liels skaits cilvēku arī izmanto dabīgo sniegu, lai dotos slēpot ar distanču slēpēm.

Pagaidām sezona vēl nav atklāta Kaķīškalnā un Reiņa trasē.

Reiņa trase darbu varētu sākt nākamās nedēļas otrajā pusē vai brīvdienās. Savukārt Kaķīškalns gatavojas sniega pūšanai naktī uz pirmdienu, lai varētu atklāt mazo slēpošanas trasi. Nākamās nedēļas laikā plānots sākt sniega pūšanu uz lielā kalna, lai to varētu atklāt jau 8.decembrī.

Reklāma

  Latvijā biezākā sniega sega svētdienas rītā ir Alūksnē, kur tā ir sasniegusi 24 centimetrus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
Aizvadītajā naktī ievērojams sniega segas pieaugums bijis vien Kolkā, kur sniega kārta pieaugusi par septiņiem centimetriem un sasniegusi 13 centimetru biezumu. Tikpat daudz sniega ir arī Priekuļos.

Pārējā Latvijas daļā sniega segas kārta ir tikai daži centimetri. istanbul escort
Avots: TVNET

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter